Tüm Entegra Entegrasyon Paketlerinde %30 İndirim
Çağrı Merkezi+90 850 733 91 52 / 1
0

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalar; bize bir kurum için en değerli şeyin zaman olduğunu öğretti. Zamanı doğru ve verimli kullanabilmek için her zaman çok çalışmanın yeterli olmadığını, bazı küçük sistemsel müdahalelerin kurumun üzerinden hiç de küçümsenemeyecek kadar iş yükünü aldığını ve bunu da kolay yöntemlerle kazanca çevirdiğini gözlemledik. Vasıflı bir çalışanın saatlerce uğraşarak yapacağı işlemleri bir tık'a bile gerek kalmadan sistemlerimize otomatik olarak yaptırmaya başladık.

E-ticaret siteleri ve diğer internet satış platformları olan pazaryerleri üzerinden satış yapan firmaların yaşadıkları kronik stok, fiyat, toplu ürün aktarımları, gelen siparişlerin manuel işlenmesi gibi güncelleme sorunlarının farkına vardık. Bu problemlere basit ve sonuç odaklı çözümler getirerek bu işlemlerin tamamının otomatik olarak sistem tarafından yapılmasını sağladık. Böylece sistemlerimizi kullanan firmaların hem zamandan, hem de insan kaynağından tasarruf etmelerini sağlayarak, satışlarını daha verimli ve kazançlı hale getirmeleri için öncü olduk.

2014 yılında 2 kişi olarak kurduğumuz Entegra; 2021 itibariyle 80+ çalışan ve 6000+ aktif kullanıcı ile dev bir aile haline geldi. Geride bıraktığımız 7 yılda istisnasız her günümüzü kendimize sorduğumuz iki soru ile geçirdik. Kullanıcılarımızın iş yükünü nasıl daha da azaltırız ve satışlarını nasıl daha da arttırırız? Aynı iki soruyla ve geçmişimizi unutmadan, bize güvenen değerli kullanıcılarımızla beraber emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Kurucu Ortak - Murat DİŞKIRAN